TV: Ako zabiť národ

438

Dokumentární film o hrozbě, které čelí srbský národ.
Film hovoří o demografické katastrofě, před níž srbský lid stojí. Ukazuje realitu: Srbové se nalézají na prahu svého vymizení. Tvůrcové dokumentu rozkrývají kořeny a příčiny tohoto úpadku.
Obdobně jako v ČR „Uloupené Kosovo“ nechtějí ani média v Srbsku vysílat filmový dokument „Srbi – Narod koji nestaje“. To bohužel není jediná věc, v níž se stav Srbska podobá stavu u nás; demografická krize hrozí i zde. Na internetu probíhá petice za vysílání filmu v srbské televizi.

***

Najlepší film o pôsobení Nového svetového poriadku a jeho využívaní slabostí národa proti nemu samému. Podlé  a plazivé metódy, postupné ničenie morálky a zmyslu života, ako aj prirodzených citov a  schopnosti obetovať sa, toto všetko sa odráža na Srboch, ktorý odjakživa boli nárazníkovou zónou medzi Európou a islamom.  Film „Srbi, národ ktorý mizne“  však nie je len o nich. Je o to precedens, vzorka pôsobenia Nového svetového poriadku, ukážka, čo bude s každým národom, ktorý sa nespamätá, rázne na nepostaví na odpor a nestrasie zo seba plazivú a neúprosnú likvidáciu seba samého. Slovensko, je to odkaz aj pre teba. Ešte nie je neskoro!  Čo možno robiť?  Záver filmu „Srbi, národ ktorý mizne“ –  o tom hovorí jasnou rečou.                         

Anton Selecký

 

For English subtitles click here http://www.prijateljboziji.com/index.php?p=Filmovi&id=52