Aktualizované: Posolstvo Kráľovnej pokoja:  Vráťte sa k modlitbe…, RTVS: Manipulácia správ, Utečenecká kríza narastá

260

 

„Drahé deti!
V tomto milostivom čase vás všetkých pozývam k obráteniu.
Ste stratení a neviete, čo je vašim cieľom. Vezmite kríž, pozerajte sa na Ježiša a nasledujte ho. On sa vám dáva až po smrť na kríži, pretože vás miluje. 

Deti moje, pozývam vás, vráťte sa k modlitbe srdcom, aby ste v modlitbe našli nádej a zmysel vašej existencie.  Ja som s vami a modlím sa za vás.
Ďakujem vám, že ste prijali moje pozvanie.“

Prostredníctvom Marije Pavlovičovej -Lunettiovej, Medžugorie, 25. februára 2016

Posolstvo Kráľovnej pomoci

Posilňujte sa modlitbou a pôstom

Moje milované deti!
   V tento požehnaný a milostivý pôstny čas prichádzam, aby som vás posilnila v kráčaní po jednoduchej ceste, ktorá je cestou lásky. Mojim materinským želaním je, aby ste kráčali s mojim Synom Ježišom vytrvalo a rozhodne. Ak sa cítite vo svojom vnútri vlažné, vložte sa do Ježišových rúk a On vás obdarí novým zápalom, ohňom, v ktorom dokážete svedčiť o svojom Pánovi. Ak slabnete vo viere, modlitbou a pôstom sa posilňujte a pomáhajte si navzájom. Som s vami a ponáram vás do lásky Ježišovho a môjho srdca.

Prostredníctvom Martina Gavendu, Dechtice, 15. februára 2016

Embassy RF press service <press@rusemb.sk>

RUSKOVážení priatelia, prosíme Vás aby ste venovali pozornosť tomuto materiálu.Minister zahraničia RF Sergej Lavrov je presvedčený: že je „dosť neprajníkov, ktorí by si želali prekaziť normálny vývoj spolupráce medzi dvoma krajinami“. „Doslova v ten istý deň, kedy prezidenti Ruska a Spojených štátov schválili spoločnú iniciatívu predurčenú ukončiť boje v Sýrii, sa ozvali hlasy, medzi nimi aj z metropol krajín – amerických spojencov, ako aj zo samotného Washingtonu, ktoré spochybňovali životaschopnosť dosiahnutých dohovorov, – poznamenal Lavrov. Radi by sme otvorene označili tieto hlasy za prejav snáh a výzvy k vojne, a nie k mieru“.

Star gazete, Turecko. Sebectvo NATO – jedinečná príležitosť pre Rusko.

V súčasnej dobe Rusko fakticky obklopuje Turecko na východe, budujúc plnohodnotnú spoluprácu s Iránom, aj na juhu, meniac Sýriu (a do istej miery Irak) na svoju zónu vojenského vplyvu. A Irán je pripravený spojiť ruky s Ruskom a využiť známu náboženskú a sociálne-kultúrnu dynamiku. Tento obraz sa ukazuje ako najvýraznejší príklad sebectva vo svete NATO a schopnosti Aliancie zrádzať svojich spojencov pre vlastné záujmy. NATO ponúka Rusku na striebornom podnose historické možnosti. A opäť sa ukázalo, že členstvo Turecka v NATO – slúži len na obsluhovanie sveta NATO“.

s úctou
Veľvyslanectvo Ruskej federácie v Slovenskej republike

 Čech natáčal prenasledovanie kresťanov, hrozí mu trest smrti

Sudánske úrady už celé mesiace väznia 52-ročného Petra Jaška. Čech v tejto prísne islamskej krajine nakrúcal svedectvá o prenasledovaní kresťanov. Čaká ho zakrátko súd, pričom podľa práva šaría mu hrozí tvrdý trest.

548813-prison-sth-sudanSudánske úrady už celé mesiace väznia českého občana, 52-ročného Petra Jaška. Všetko nasvedčuje tomu, že Čech v tejto prísne islamskej krajine nakrúcal svedectvá o prenasledovaní kresťanskej menšiny. Jaška čaká v Chartúme zakrátko súd, pričom podľa práva šaría mu hrozí tvrdý trest, píše webové vydanie denníka Mladá fronta DNES.http://www.konzervativnyvyber.sk/cech-natacal-prenasledovanie-krestanov-hrozi-mu-trest-smrti/39266/
Pozvanka

Stredoslováci – zaberme! Veď sa nedajme zahanbiť! 

Hlasuj za ČERÍN – (video) B. Bystrica!

Čerínsky kostol ukrýva vzácne fresky minulosti, miestni ich chcú zachrániť
P:3, 25. 02. 2016 14:10, DOM

Čerín 25. februára (TK KBS) Steny kostola sv. Martina v Čeríne (okres Banská Bystrica) zdobia unikátne nástenné maľby pochádzajúce zo 14. a 15. storočia. Miestni sa v súčasnosti na ich obnovu snažia získať financie prostredníctvom víťazstva v hlasovacej súťaži. Na podporu tejto iniciatívy organizujú aj organový koncert, ktorý sa bude konať v sobotu 27. februára o 18.00 h v čerínskom kostole.

Ako priblížil Dušan Mesík, správca farnosti Čerín, v minulom roku si pripomenuli 700 rokov od konsekrácie tohto gotického kostola, ktorého steny boli v 14. a 15. storočí vyzdobené nástennými maľbami. Za najcennejší je považovaný Kristologický cyklus od Majstra z Čerína, ktorého rukopis v sebe nesie talianske vplyvy zmiešané s prvkami zaalpskej gotiky. „Sú to skvosty a zvlášť fresky, ktoré sú na východnej strane svätyne, kde je téma ukrižovania a oplakávania. Majú veľkú hodnotu aj v rámci európskeho formátu,“ hovorí o nástenných maľbách Mesík. Podľa jeho slov bola časť fresiek poškodená počas druhej svetovej vojny pri prechode frontu. Niektoré maľby reštaurovali koncom 20. storočia, obnova však ostala neukončená. Na reštaurovanie fresiek chce získať farnosť prostriedky z Nadácie VÚB. Tá vybrala osem fresiek z ôsmich miest a obcí Slovenska, za ktoré môže verejnosť hlasovať do 29. februára. Víťaznú fresku s najvyšším počtom hlasov odmení nadácia finančnými prostriedkami na reštaurovanie (Zdroj: TASR)

ONLINE súboj  sa vyostruje medzi Banskou Bystricou (Kotleba) a Prešovom (KDH) Hlasujte až do 29. februára 2016! Hlasy aktualizované každú hodinu! Klikni na:

https://www.vub.sk/fresky/

*********************************************************************************

Plot proti imigrantom pri Bratislave
Zábery, ktoré ste nevideli….

******************************************************************************

Manipulácia správ RTVS ,

alebo, ako sa (ne)dozvieme pravdu

Logo-maléNový Čas: Neuveriteľná kombinácia: Kňazi podporili extrémistu Kotlebu!

http://www.cas.sk/clanok/368910/neuveritelna-kombinacia-knazi-podporili-extremistu-kotlebu=

Reakcia   vdp. mjr. Ignáca Juruša: 
Milí priatelia.
             Preposielam do Vašej láskavosti informáciu z bulvárneho plátku “Nový čas”, ktorý Vám možno náhodne niekto pošle, preto to chcem uviesť na právu mieru, aby ste si nemysleli, že som si také niečo nedajbože objednal ako neplatenú reklamu!!! Ani vo sne ma nenapadlo, že sa do dostane dnes do tohto bulvárneho plátku a na internet. Včera popoludní mi “istý novinár” zavolal na úradný telefón – ktorý sa ani dnes pod tu skreslenú a nepresnú informáciu do novín nedokázal podpísať – a vyzvedal odo mňa, prečo som podpísal “Iniciatívu 2016”? Náš rozhovor trval o čosi dlhšie ako sú len tie dve vety uvedené v tomto Juruanonymnom článku v Novom čase. Na moju otázku, či pozná históriu Slovenska? Tak odpovedal, že áno, načo som mu ja odpovedal, tak ju pravdepodobne poznáte od dvorných komunistických historikov KSČ, ktorí písali históriu po tzv. Víťaznom februári 1948 takú, akú si priali objednávatelia! A preto by som vám radil, aby ste si skutočnú históriu Slovenska a o Slovensku  doštudovali z iných a dôveryhodnejších prameňov. Až potom sa môžeme na túto tému porozprávať. Na moju otázku, či on ma iný názor na našu históriu? Tak mi odpovedal, že áno. A tak som mu ja na záver nášho krátkeho telefonického rozhovoru odpovedal:
Tak si ho nechajte, nemám sa s vami o čom rozprávať. Majte sa pekne a dovidenia a zložil som telefón. Až po zložení ma vlastne napadlo, že tento rozhovor mohol byť nahrávaný a on veru aj nahrávaný bol. To, že sa z tohto rozhovoru bez môjho súhlasu objaví na internete len jedná jediná moja veta a fotografia z čias, keď som ešte slúžil na Úrade vojenských duchovných MO SR, tak to som veru ani netušil! Teraz sa núka, ale otázka. Prečo zrazu takáto nervozita všetkých svetoobčianskych, liberálnych a bulvárnych kruhov a to len jeden týždeň pred voľbami do NR SR? Pravdepodobne cítia, že nemusí všetko vo voľbách dopadnúť tak, ako si to mysleli, keď klamali a skresľovali preferencie “nepohodlných strán” a nadsadzovali ich tzv. stranám štandardným a to už mesiace dopredu. Zavádzali divákov, poslucháčov i čitateľov svojimi vymyslenými a skreslenými preferenciami, a tak odrádzali potenciálnych voličov, aby nevolili tie strany s nízkymi – pod 5 percentovými preferenciami –, lebo do parlamentu sa vraj nedostanú a ich hlas prepadne! Nuž asi toto bude tá najhlavnejšia príčina. Myslím si, že na vysvetlenie to stačí. Želám všetkým pekný sobotný deň a dostatočne otvorené oči i myseľ, keď o týždeň budete odovzdávať svoj hlas do urny, pre jednotlivých kandidátov na poslancov. N.s.! Ignác

voľby 6Ľudová strana Naše Slovensko predstavuje jedinú skutočnú opozíciu voči súčasnej politickej mafii. Nemáme od mecenášov peniaze na zaplatenie predvolebných prieskumov a tisícov billboardov po celom Slovensku, preto sa náš hlas ozýva medzi ľuďmi ťažšie. Tieto peniaze však ani mať nechceme. My si hlasy voličov nekupujeme žiadnym gulášom, ani pivom. Ponúkame ľuďom len pravdu.Skúste sa preto aj vy vo voľbách riadiť rozumom a hodnoťte politikov podľa ich činov, nie podľa slov a sľubov.

P.S.: Tento príspevok nevznikol zo závisti, ani nenávisti voči nikomu. Máme svoje usporiadané životy. Žiadnym zbohatlíkom nezávidíme ani ich drahé autá, ani motýlikov na krku, ani plesy v opere. Prajeme im, nech sú pri pohľade na svoj majetok šťastní tak, ako sa o to snažia… My máme iné hodnoty. Štát je však v našom ponímaní  viac, ako nejaká ďalšia firma, a preto kšeftári do jeho vedenia nepatria.

http://www.naseslovensko.net/nase-nazory/chceme-volit-uz-priamo-svojich-oligarchov

Cunami uprchlíků převálcuje Evropu.

Bylo by dobré si okamžitě uvědomit, že za pár měsíců asi bude pozdě. Situace s přívalem uprchlíku už bude neřešitelná. Jsme varováni nyní, byli jsme varováni v dávné minulosti. Nostradamem, Sibylou, Irlmayerem, babou Vangou a mnoha jinými. Ve spodní části článku jenom krátké připomenutí.Valí sa k vám taký príval utečencov, že vlani to bola len vlnka, odkazujú nám z Turecka
www.parlamentnelisty.sk/…/Vali-sa-k-vam-t…
Osobitný spravodajca MF Dnes Luboš Palata opisuje utečeneckú krízu priamo z Turecka, z mesta Izmir. Tu sa stretol s veliteľom tureckej pobrežnej stráže, kapitánom Muratom Yilmazarslanom. Ten mu okrem iného povedal, že vlani zadržali na ceste do Európy takmer stotisíc migrantov. Tento rok ich podľa jeho slov chcú zadržať ešte viac. 
Utečenci plaviaci sa do Grécka
Kapitán však následne varoval, že do Európy sa blíži taký príval utečencov, že minulý rok bol oproti tomu len vlnka. „Vyzerá to hrozivo,“ poznamenal.Zároveň uviedol, že „turecké pobrežie je de facto neustrážiteľné“. V momente, keď sa migranti dostanú do vôd Grécka, môžu 1747239požiadať o azyl a musia byť prijatí. Turecké vody majú totiž v určitých miestach len pol námornej míle.
Podľa Yilmazarslana je ďalším protivníkom prevádzačská mafia, ktorá je podľa neho riadená z Turecka. „Chceme a musíme mafiu poraziť. Tie obrovské peniaze, ktoré získavajú pašeráci ľudí za migrantov, môžu dať do ďalších kriminálnych aktivít, ako sú napríklad drogy. Preto musíme ich biznis ukončiť,“ hovorí. Len v minulom roku bolo v súvislosti s pašovaním zatknutých viac ako 3 000 ľudí.
Kapitán následne uviedol, že cíti ako obrovskú nespravodlivosť, že sa v Európe hovorí, že s migračnou krízou nič nerobia. Pritom minulý rok zadržali takmer 100-tisíc nelegálnych migrantov smerujúcich do Grécka. „Lenže ďalších deväťstotisíc sa ich do Grécka nakoniec dostalo,“ uviedol Palata.
„Veliteľ izmirskej základne tureckej pobrežnej stráže dnes nerozhoduje len o ďalšom osude státisícov ľudí, ktorí sa chcú dostať cez vodu do Európy, ale vlastne aj o osude celej Európskej únie. Rozhoduje de facto o tom, ako dopadnú nemecké krajinské voľby a či aj po nich zostane nemeckou kancelárkou Angela Merkelová, či sa nezrúti schengenský systém a či sa nerozpadne celá Európska únia. Toto všetko môže ovplyvniť to, či sa Muratovi Yilmazarslanovi na čele niekoľkých tisíc mužov podarí zastaviť ďalšiu obrovskú vlnu migrantov, ktorá sa na jar vydá cez grécke ostrovy na cestu do Európy,“ uzavrel redaktor.
Článek převzat z následujících stránek.
********************************************************

IDNES: S uprchlíky nelze vyjít

Čo hovorí Nostradamus
tm: vpomeňte si ještě jednou na varování Nostradama, které jsme uvedli před několika týdny. Dnes je uvedli v jiném plátku.
Nostradamovo proroctví o uprchlících
Michel de Nostredame zvaný Nostradamus byl francouzský lékař, který proslul jako věštec. Narodil se (14. prosince 1503) v rodině Židů konvertovaných na křesťanství. Zemřel 2. července 1566.
Jeho proroctví:
nosA v patnáctém roku toho věku (tzn. v roce 2015) Mohamedán zaplaví Iberii, Řím, Huny i daleký sever.
Dostane se i do krajů Vikingů. Nikde nebude spokojen a bude třenice vyvolávat! Spory nastanou i mezi národy macedónskými a Huny pro tu vlnu vetřelců! Ruka Mohamedána bude stále napřažena po darech těch krajin a nároků nebude konce!
Stabilní a silná Evropa bude narušena, toť cílem bratra západního. Bude to záminkou k zákroku silných legií a Evropa bude vtažena postupně do války! Vlny Mohamedánovi se podaří utlumit až roku sedmnáctého (2017) – ale bude již pozdě!
Peníze pozbudou ceny a chleba moc nebude – sucha a zbytečné výdaje – hlad, Rabování, násilí a tekoucí krev bude chlebem každodenním a velká města budou plakat! Nároky a nenasytnost Mohamedána se budou zvyšovat a lid je bude živit.
Bratr ze západu bude nepokoje posouvat k hranicím bratra východního a nová válka bude! Až bratr Západu zjistí, že co vyvolal sám nezvládne, spojí se s odolným Východem.
Teď politikus Evropy zjistí, že chybu udělal převelikou a první loď s Mohamedánem přijal! Evropa rozvrácena bude a to na dobu 15 až 20 let bude sužující a krvácející! Východ se Západem se spojí a hrozbu Orientu zažene za cenu velikého utrpení. Tak zaplatí lid národů nevinných za chybu politikusa svého – a ten potrestán nebude!
svobodnenoviny.eu//nostradamovo-pr…
www.prvopodstata.com/…/mirime-do-anarch
Edo Chmelár: Čo to máme za prezidenta

V Evropě začala válka ……
Dnešní zpráva převzata z deníku Al Ahram mluví za všechno.*
Turecký novinář Mehmet Akhul přinesl autentické svědectví o plánech a jejich realizaci přímo z centra bojů takzvaného Islámského státu z oblasti střední Sýrie. Rok a půl tam působil pod jménem Mohamed Akhe jako bojovník tzv.Islámského státu (kalifátu). Sám označuje tzv. Islámský stát (ISIS) jako podvod řízený zahraniční tajnou službou. Ve vedení ISIS jsou lidé syriadtrénováni v zahraničí a někteří dokonce i takoví, co byli už zatčeni americkými vojsky v Iráku a později propuštěni. Jejich identita je poměrně málo známá a těžko zjistitelná. Uprchlická krize je podle Akhula organizovanou, připravovanou ISIS na převezení armád ISIS do Evropy. Všechny akce s dětmi a ženami jsou zastírací manévr, který má uklidnit veřejné mínění v Evropě a zvednout vlnu solidarity.
Cílem mají být samozřejmě nejvyspělejší ekonomiky EU. Bojovníci ISIS mezi sebou komunikují prostřednictvím mobilních GSM telefonů v síti Spojených Arabských Emirátů Etisalat – které mají zaplacené přímo z ISIS. Tím je také vyřešena záhada jak mohli takzvaní chudí uprchlíci komunikovat mezi sebou z moderních smartphonů celé týdny v roamingovém režimu – přičemž neměli peníze údajně na nic. Příkazy a velení jde přes velitele skupin které tvoří převážně obyvatelé Sýrie a Iráku a jedna skupina je vede na třemi muži za předpokladu, že j sou na jednom místě. Proto se takzvaní uprchlíci domáhali sami rozhodovat, kde budou umístěni. Jejich taktika má začít tak zvanou guerillovou válkou, což je v podstatě partyzánský způsob boje a to bráněním veřejného pořádku, infiltrací domácího obyvatelstva a kontaktem s již žijícími skupinami v EU. Toto je důkaz že celý systém v EU reprezentovaný zrádci jako Merkelová, Hollande, Junckers, Faymann a  ostatními – totálně zradili Evropu a nechali ji nepřipravenou na totální válku vedenou zvnitřku. Akhul podrobně popsal organizační strukturu bojovníků tzv. Islámského státu (kalifátu) (ISIS) v Evropě.
Tak zvaní uprchlíci z válečných oblastí jsou ve skutečnosti bojovn&iacut e;ci ISIS, maskovaní rodinami a dětmi, kteří navazují kontakty s již existujícími strukturami, které v Evropě již působí. „Válka v Evropě se začala“ prohlásil operační důstojník policejního velitelství v jižním Hesensku po rozsáhlé akci odhalující rozsáhlou síť muslimských vojenských struktur v Německu. „Toto je výsledek ranní mimořádné porady ředitelství tří sousedních spolkových zemí“, dodal. Jeho britští kolegové podnikli po Akhulovom svědectví operativní zásah, odhalující síť muslimských partyzánů v oblasti Midlands. Připravovali teroristické útoky a sabotážní akce po celé zemi, což má být začátek přenes ení bojů z Blízkého východu do Evropy. Jak Akhul uvádí ve svém příspěvku v Al Ahram z dnešního rána, tzv. uprchlíci komunikují většinou přes dubajského operátora firmy Etisalat, která do dnešního oběda zablokovala několik desítek tisíc účtů, které komunikovaly neustále jen a výhradně přes roamingové partnery v Evropě.
Kontrola a odposlouchávání telefonátů začalo policejními orgány v německé spolkové zemi Hesensko, kde je nejvíce teroristických buněk, i ve Velké Británii.
Podle svědectví Akhula je v Evropě odhadem více než 450 tisíc bojovníků ISIS, z nichž je přibližně 80% aktivních. Ostatní se skrývají nebo jsou mimo kontrolu velitelů ISIS. „Maďarská armáda je ve stavu pohotovosti a připravena na násilný zásah v případě narušení hranic“ prohlásil premiér Orbán. Mehmet Akhul je momentálně (situace o18:30) na policejním ředitelství v Ammánu a podle mluvčího policejního ředitelství se stále neví kdy a za jakých okolností bude propuštěn. Informace čerpáme ze zdrojů ammánské pobočky Al Jazeera i od spolupracovníků v Káhiře a Ammánu.
*******************************************************************************

KINO: Posledný vrchol