Očkovacie látky spôsobujú poškodenie mozgu

457

 Milí priatelia, prinášame opäť niekoľko materiálov o očkovaní.  Máme tu podobnú diskusiu ako napríklad o sčítaní ľudu  (máj 2011) avšak s oveľa nebezpečnejšou témou – očkovanie. Na jednej strane sa dozvedáme, s akou rýchlosťou sa šíria (a najmä vyrábajú – prečo vlastne?) smrtiace vírusy, a na druhej strane ľudstvo  WHO (svetová zdravotnícka organizácia) tlačí do povinnosti očkovanie.  Na jednej strane sú tu odôvodnené argumenty nedať sa očkovať, na strane druhej nám tu tlačia očkovaciu povinnosť!   Zo všetkého vyplýva, že očkovanie má svoj presný zmysel a plán – a vôbec to nie je prejav starostlivosti o naše zdravie.  Prečo sa urýchľuje výskum a výroba čoraz nebezpečnejších umelých vírusov?  Prečo taký cirkus s „očkovaním“, pri ktorom – ako vieme,  vám vpichajú nie liek, ale presne ten vírus?  A napokon –  čo nám vlastne vpichnú? A prečo? A POVINNE?  Je nanajvýš zaujímavé, že tzv. RFID – čipy sa ľuďom aplikujú vpichovaním očkovacou ihlou… Anton SeleckýPrečo bude čoskoro „potrebné“ plošné očkovanie proti chrípke

Očkovacie látky sú vraj proti chorobám tak účinné, že poskytujú komplexnú imunitu – to tvrdia zástancovia očkovania: „Dajte sa očkovať proti chrípke, vtedy chrípku nedostanete!“ Trvajú na tom, že tak vakcíny proti chrípke ako aj vakcíny MMR [proti rubeole, mumpsu a osýpkam] sú tak bezpečné a účinné, že každý by mal byť donútený, nechať sa nimi zaočkovať.

A prečo? Pretože tvrdia, že neočkovaní chorobu údajne prenášajú na očkovaných (toto tvrdenie sa opakuje ako preskakujúca vinylová platňa) !

Tak moment! Nebolo predsa najdôležitejším argumentom v prospech očkovanie tvrdenie, že očkovaným dáva úplnú imunitu? Ak by to mala byť pravda, potom by predsa nemali mať žiaden strach pred neočkovanými.

Ak ste sa raz dali zaočkovať proti chrípke, podľa tvrdenia zástancov očkovania sa môžete v chrípkových vírusoch aj kúpať, a napriek tomu ostanete vraj úplne imúnni. Pokojne môžete olizovať špinavé kľučky dverí, podávať ruku ľuďom, ktorí si práve utreli tečúci nos, a dokonca aj chytať slintajúce dojčatá, a potom pokojne môžete kontaminovanými rukami chytiť sendvič a zjesť ho. Vďaka vakcíne ste teraz takpovediac nepriestrelný!

Prečo by potom ten strach, že neočkovaní by vás mohli nakaziť?

Očkovacie látky spôsobujú poškodenie mozgu

Vidíte sami, že logika zástancov očkovania vôbec nedáva zmysel. A má to samozrejme aj príčinu:Očkovacie látky ohlupujú. Chemické adjuvanty, ktorí do vakcín pridávajú, poškodzujú nervovú sústavu a blokujú jej zdravú kognitívnu funkciu. Preto ľudia s už poškodeným mozgom, ktorí sa nechávajú očkovať – nazývaní aj ako očkované zombie – nechápu jednoduchú, skôr vysvetlenú logiku. Viac na:

http://www.auria.sk/blog/preco-bude-coskoro-potrebne-plosne-ockovanie-proti-chripke#more-1587

Vedci vytvorili zákernú superchrípku

Holandský a americký tím vytvorili extrémne nebezpečnú verziu vtáčej chrípky, ktorá sa šíri vzduchom. Postup pravdepodobne nezverejnia.

WASHINGTON, BRATISLAVA. Je to extrémny vírus. Keď sa v roku 1997 objavila na jednom z hongkonských hydinových trhov vtáčia chrípka, zabila šesť ľudí z osemnástich nakazených. Odvtedy vírus H5N1 nakazil asi šesťsto ľudí.

Prečítajte si rozhovor s virológom. Väčšina chrípkových vírusov je podľa neho z Číny.

Nie je to veľa. Problémom je, že táto extrémne smrteľná nákaza zabila viac než polovicu pacientov. Našťastie, vzduchom sa z pacienta na pacienta prakticky neprenášala. Až doteraz.

Dva vedecké tímy z Holandska a Spojených štátov vytvorili zmutovanú verziu vtáčej chrípky. Zabíja efektívne ako H5N1, no šíri sa rovnako radikálne ako bežná sezónna chrípka. Virológovia v laboratóriách stvorili superchrípku.

http://veda.sme.sk/c/6202878/vedci-vytvorili-zakernu-superchripku.html#ixzz1iUsbUBBW

Zopakujme si:
 

Zrozumiteľné aj bez titulkov