Juvenilná justícia – Upozornenie: Spravodajská hra proti JUDr. Andree Cisárovej

350

Na facebooku sa rozbehla ďalšia petícia, podobne ako proti JUDr. Marici Pirošíkovej. Tentoraz  proti JUDr. Andree Cisárovej riaditeľke Centra pre medzinárodnú ochranu detí a mládeže.  Text výzvy neuveriteľné zavádzajúci – uvádzame nižšie – vyzýva „zachrániť deti spod pazúrov Juvenilnej justície“.

Citát:   Milan Horelican
Mozno poviete, ze tento prispevok tu nepatri. Skuste ho podporit – pomoct a zachranit deti spod pazurov Juvenilnej justicie.  Myslime si, ze za 3 mesacne nicnerobenie je mozne odvolat riaditelku Censtra pre medzinarodnopravnu ochranu deti a mladeze JUDr. A. Cisarovu
Podpiste, mozno budete aj VY , Vasi rodinni prislusnici, Vasi priatelia niekedy potrebovatvat pomoc od tejto statnej institucie.  Nepodpisanim suhlasite s tym, ze deti nemaju vyrastat v biologickej rodine, maju byt odoberane, kradnute, unasane za ucelom zisku
Dakujeme za Vas podpis

https://www.facebook.com/groups/obycajniludia/

http://www.peticie.com/otvoreny_list_na_odvolanie_judracisarovej_riaditeky_cips

anonymouse-sV uvedenej výzve nie je ani jediný dôkaz, ani jedna relevantná informácie o „nekonaní“ JUDr. Cisárovej, resp. o jej pochybení alebo vysvetlení nejakého prípadu.  Za to je v nej evidentná snaha dostať ju z funkcie. 

Okrem toho aj táto  absurdná demagogická výzva bez akýchkoľvek dôkazov svedčí o neuveriteľnej spravodajskej hre proti ľuďom na slovenských úradoch, ktorí sa podieľajú na záchrane detí .   Prosíme vás, nenaleťte tomu. Nepodpisujte hneď všetko, čo vám naservírujú ľudia bez akýchkoľvek dôkazov!   Ilustráciou vám môže byť aj nedávna „petícia“  proti JUDr. Marici Pirošíkovej, zo strany Aliancie Fair play a ďalších firiem tzv. tretieho sektora, ktorí  chcú zabrániť jej zvoleniu za sudcu  v Štrasburgu.

 

My sme minulý rok podporili JUDr. Andreu Cisárovú, a to aj  v jej kandidatúre   Slovenku roka 2013.  

Tu si môžete ešte raz pozrieť jej profil:

https://www.magnificat.sk/2013/05/aktualne-nasa-kandidatka-na-slovenku-roka-2013-judr-andrea-cisarova/

Anton Selecký