Do vašej pozornosti: Metóda scientológov – infiltrovať vládne kruhy

346

Ovládne Sovensko sekta scientológov?

31. január 2014 08:58, Prečítané 13 764x, Nezaradené

Najprv k tomu, čo je to Scientologická cirkev. Ide o sektársku organizáciu, ktorá podľa potreby vystupuje ako náboženské spoločenstvo, alebo ako inštitúcia organizujúca  školenia pre manažérov. Čo je podstatné, usiluje sa zmeniť uznávané demokratické hodnoty, ovládnuť ekonomiku, štátnu správu a vytvoriť elitársku spoločnosť. Scientológovia sa snažia preniknúť do politiky. Táto sekta pôsobí na Slovensku od roku 1993. Dnes hrozí, že získa vplyv nad úradom prezidenta Slovenskej republiky.

Pred pár mesiacmi priniesol časopis Plus7dní zaujímavý článok o prepojení prezidentského kandidáta Andreja Kisku na scientológov. Neskôr, v rozhovore pre časopis .týždeň Kiska dostal otázku, či mu jeho knihu o podnikaní vydalo centrum blízke scientológom. Nádejný prezident odpovedal, že knihu mu vydalo vydavateľstvo, ktoré vlastní pán Pavlík a že on nevie o tom, že by to bol scientológ. Nie je však možné, aby Kiska, vzhľadom na bohaté kontakty s Ladislavom Pavlíkom, nevedel o jeho priamych vzťahoch so scientológmi.1497677_409309975866991_1449170318_n

http://tribunaludu.blog.pravda.sk/2014/01/31/ovladne-sovensko-sekta-scientologov/

http://spravy.pravda.sk/volby/clanok/308647-cudne-okolnosti-zbohatnutia-kisku/

Scientológia I.

Scientológia II.

Okultizmus na štátnej úrovni
Tieto repliky, ďaleko za hranicou dobrého vkusu a rozumu, bez mihnutia oka prezentujú
médiá a hltajú tí istí čitatelia, ktorí pri akejkoľvek zmienke o článkoch katolíckej viery
okamžite vyrukujú s posmeškami nepreberného
druhu.  Ako napríklad vraj niekto môže v súčasnom svete veriť na anjelov strážnych! Je
to niečo čo sa podľa nich nedá dokázať. Existencia akýchsi pitoreskných pajácov, ktorí
zariaďujú aby obrazce poslané vode plnili priania, či nazízajú do tarotu a ukazujú „ľuďom
cestu“ cez „médiá“ je však zjavne výsostne vieryhodnou vecou a je to niečo, čo hodno
prijať bez jediného úškrnu.  Viac v:  Démonizácia Slovenska:  demonizaciaSlovenska

Špióni Scientológie

Čudný prst  „demokracie“

CBR Aktuality

Milí priatelia CBR,    vďaka Vašej angažovanosti sa MŠ SR veľmi rýchlo dištancovalo od prednášok sexuológov Uzla a Caisovej a potvrdilo, že klamú. Je veľmi zaujímavé, ako sa k tomuto klamstvu postavili naše mienkotvorné média.

Markíza

Markíza sa rozhodla zamýšľaný podvod na mladých úplne ignorovať a radšej spraviť reklamu zdarma klamárom. V reportáži som ja jediná, ktorá poukazuje na ich klamstvo. Zverejnili leták, ktorý toto klamstvo už neobsahoval a tak aj vyjadrenie hovorcu MŠ SR vyznelo úplne neutrálne. Namiesto toho, aby novinári zisťovali, prečo sexuológovia sa chcú dostať do škôl prostredníctvom klamstva, dali im priestor dištancovať sa od našej kritiky, že nemajú integritu, len zvrátené názory.

Nový čas

Komentár v článku až neuveriteľne ospravedlňuje klamstvo ako akési nedorozumenie. Údajne sexuológovia chceli požiadať MŠ SR, hoci na webstránke agentúry Fluent podľa vyjadrení jej riaditeľky visela ponuka sexuológa a potratára Uzla už vyše 3 roky.

Sme

Ako sa dalo čakať, Sme zobralo celý škandál s „podporou MŠ SR“ útokom na „fundamentalistických“ katolíkov. Tento článok ma podnietil zvažovať žalobu na podnecovanie nenávisti voči kresťanom, hoci náš email sympatizantom, zverejnený na niektorých weboch, nesúvisel nijako s Katolíckou cirkvou. Záver má uplne dojal pre Sme typickým nedostatkom logiky. Konštatujú, že sexuológovia ani neklamali, lebo mali za to, že Výchova k manželstvu a rodičovstvu obsahuje aj informácie o sexualite a teda si to vyložili, že tak majú podporu MŠ SR.

To akoby si CBR chodilo s výstavami po hudobných festivaloch a na bilboarde by uvádzalo, že má podporu ministra Lajčáka, lebo on je pre ľudské práva a zobraziť umelý potrat je ľudským právom na slobodný prejav. Podľa tejto „logiky“ ak nejaká transportná spoločnosť ponúkne školám svoje prepravné služby, tak pokojne môže uvádzať, že má podporu MŠ SR, lebo veď je súčasťou osnov chodiť do školy prírody, či na lyžiarske a iné zájazdy. Alebo lepšie, že uvedie „podporu Ministerstva dopravy“, lebo veď je to v jeho portfóliu, aby aj preprava po cestách fungovala.

Slovenský rozhlas

Slovenský rozhlas sa zas pokúsil využiť tému a tlačiť na zavedenie sexuálnej výchovy na školy, lebo schválené osnovy Výchovy k manželstvu a rodičovstvu liberálom nevyhovujú. Ich cieľom je učiť mladých presný opak – manželstvo je nepotrebná inštitúcia a rodičovstvo nie je nevyhnutné. V duchu: sexujte koľko chcete, na to nemusíte byť manželia a rodičovstvu sa radšej vyhnite. Zatiaľ nemáme prepis tejto reportáže SRo. Minister sa však vyjadril, že sexuálnu výchovu zavedie len, ak by na to bol spoločenský konsenzus.

Hlavné správy

Jedine Hlavné správy prebrali tlačovú správu MŠ SR o klamstve a nezahmlievali, neprekrúcali a neospravedňovali klamstvo.

Maska a Fluent

Viacerí ste písali agentúre Fluent a Divadlu Maska. Títo kolaboranti sa rozhodli namiesto ukončenia spolupráce so sexuológmi-klamármi pomáhať im v ďalšom klamaní. Divadlo Maska zmenilo poster, ktorý teraz ponúka prednášky bez „podpory MŠ SR“ a vyhlasujú nás za odporcov sexuálnej výchovy. Agentúra Fluent najprv stiahla poster s ponukou sexuológa Uzla úplne a na jeho miesto zavesila hysterické výlevy jeho majiteľka, ktorá sa mi vyhráža žalobou za poškodenie dobrého mena, hoci jej ho poškodzuje spolupráca s Radimom Uzlom. Našťastie máme všetky pôvodné klamstvá dobre zarchivované, ak by sa niekto z týchto klamárov pokúšal žalovať nás za zverejnenie pravdy.

Existujú normy pre bezpečnosť liekov či potravín a existujú aj schválené osnovy MŠ SR pre Výchovu k manželstvu a rodičovstvu. Ide predsa o veľmi citlivú tému, akou je výchova detí. Osnovy sú práve na to, aby nejakí „odborníci“ neprišli hovoriť žiakom presný opak a ešte sa odvolávali na „podporu MŠ SR“.

J_Tutkova-3Ak by ste mali vedeli o prednáškach sexuológa Uzla alebo Caisovej pre školy vo Vašom meste, dajte nám promptne vedieť. Naďalej informujte svoje okolie a školy o tom, ako sa cez klamstvo chceli dostať títo „odborníci“ do škôl.

S pozdravom,    Ing. Jana Tutková, M.A.

riaditeľka